Sol Yanım final bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Sol+Yan%C4%B1m+final+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Star Tv'nin sevilen dizisi Sol Yanım 17 Şubat Çarşamba akşamı 12.bölümüyle ekrana veda etti. Final bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alındığı Sol Yanım dizisi 17 Şubat Çarşamba akşamı 12. bölümüyle ekrana geldi. Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda birçok önemli isim bulunuyor.
 
Sol Yanım Son Bölüm İzle
 
Son Yanım, yayınlanan son bölümünü kanalın internet adresinden izleyebilirsiniz.
 
Sol Yanım Final Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Sol Yanım 12. bölüm tekrarı hafta boyunca Star TV ekranlarında olacak.
 
Sol Yanım 12. Bölüm Özeti
 
Selim ve Serra’nın ilişkisi gittikçe ciddiye biner ve beraber yeni bir sayfa açarlar. Burak ve Biricik ise sürpriz bir biçimde yakınlaşır. Kaza konusunda şüpheleri artan Burak, kendisine kaza yaptıran ismin peşine düşer ve Selim’i de sorguya çeker. 
 
İhsan, oynadığı oyunların ardından Asena’ya tüm kapıları kapatır. Bunun üzerine Asena daha da hırslanarak Nilgün’e gider. İhsan’la evliliklerinin son bulmasının sebebinin Nilgün olduğunu düşünen Asena, Nilgün’e suçlamalarda bulunur. 
 
İhsan ve Nilgün arasındaki aşk yeniden alev alır ve ikili aradıkları huzuru birbirinde bulur. Her şey yoluna girmişken, Erkan’ın dönüşü olayların akışını değiştirir. Onur, bir kızı olduğunu öğrenince Nil ile mutlu evlilikleri büyük bir sınavla karşı karşıya kalır.
>