Sol Yanım 11.Bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Sol+Yan%C4%B1m+11.B%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Star Tv'nin sevilen dizisi Sol Yanım 10 Şubat Çarşamba akşamı 11.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alındığı Sol Yanım dizisi 10 Şubat Çarşamba akşamı 11.bölümüyle ekrana geldi. Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda birçok önemli isim bulunuyor.
 
Sol Yanım Son Bölüm İzle
 
Son Yanım, yayınlanan son bölümünü kanalın internet adresinden izleyebilirsiniz.
 
Sol Yanım Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Sol Yanım 11. bölüm tekrarı hafta boyunca Star TV ekranlarında olacak.
 
Sol Yanım 11. Bölüm Özeti
 
Selim ve Serra, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilecek mi? Selim ve Burak arasında yeni bir savaş mı başlıyor? Biricik, Selim’in Serra ile birlikte olmasına izin verecek mi? Asena’nın hamileliği tehlikede mi? İhsan’ı ihbar eden kişi kim? 
 
Burak’ın götürdüğü kulüpte Selim’i Biricik’le yan yana gören Serra çok şaşırır. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya iter. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için çabalar ve onu geri kazanmak için cesur adımlar atar. 
 
Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i çılgına çevirir ve Burak’ı karşısına alıp sevgilisinden uzak durmasını tembih eder. Serra’nın gizlediği hayatı öğrenmesinin ardından yaptıklarından pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeyi kabul eder.
 
Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyür. Boşanma hazırlığı tüm hızıyla devam ederken, Asena oteli üzerine almak için harekete geçer. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olur. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürür. 
 
>