Seversin dizisi Tolga kimdir? Burak Yörük kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan ve sezona damga vurması beklenen Seversin yayın hayatına başladı. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başaran dizide Tolga karakterine sevilen oyuncu Burak Yörük hayat veriyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde canlandırdığı Ela karakteri ile büyük beğeni toplayan Burak Yörük hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Seversin+dizisi+Tolga+kimdir?+Burak+Y%C3%B6r%C3%BCk+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Kanal D'nin yeni dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır.
 
Seversin dizisi Tolga kimdir?
 
Tolga, yirmili yaşların sonunda atletik fiziğe sahip, yakışıklı bir gençtir. Annesi eski oyuncu olduğundan çocukluğundan beri dizi, film, reklam işlerinin içinde büyümüş  fakat istediği yere bir türlü gelememiştir. Annesi Suzan altı yaşından itibaren set set gezdirmiştir Tolga’yı.  İstikrarlı bir şekilde işten işe atlayarak başrole kadar gelmiştir. Tolga, arada üniversiteyi bitirmeyi de ihmal etmemiş, oyunculuk ile eğitimini beraber devam ettirmeyi başarmıştır. Bunda en büyük pay da annesi Suzan’ın olmuştur. Yaşıtları sokakta oynarken o dans dersi almış, oyunculuk çalışmıştır. Okul hayatı, ergenliği, lise yılları, üniversite yılları hep yalnız geçmiş, doğru dürüst hiç arkadaşı olmamıştır. Tolga, hayatında bir kere aşık olmuş, ondan da kariyeri uğruna vazgeçmiştir.
 
Burak Yörük kimdir?
 
Erman Burak Yörük, 26 Mayıs 1995, İstanbul doğumludur. Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar karakterini canlandıran Burak Yörük, 4N1K sinema filmleri ve aynı adlı dizi film projesi ile tanınmıştır. Genç oyuncu 1.92 m boyunda ve 26 yaşındadır.
 
Oynadığı diziler
 
2002 - Sırlar Dünyası
 
2004 - Biz Boşanıyoruz (Cancan)
 
2005 - Şeytan
 
2007 - Dede Korkut Hikâyeleri (Salur Kazan)
 
2013 - 20 Dakika (Tayfur Solmaz)
 
2013 - Ben Onu Çok Sevdim (Aydın Menderes)
 
2017 - Dayan Yüreğim (Erdem)
 
2018 - 4N1K İlk Aşk (Barış Ozansoy)
 
2019 - 4N1K Yeni Başlangıçlar (Barış Ozansoy)
 
2020-2021 - Baraj (Tarık Yılmaz)
 
2021-2022 - Aşk Mantık İntikam (Çınar Yılmaz)