Seversin dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Seversin dizisi uyarlama mı?

Başrolünü İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün paylaştığı Kanal D'nin yeni dizisi Seversin sezona damga vuracak diziler arasında yer alıyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Seversin dizisi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Seversin+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Seversin+dizisi+uyarlama+m%C4%B1?
ABONE OL
Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Kanal D'nin yeni dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır.
 
Seversin dizisi konusu ne?
 
Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Seversin dizisi genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile güzeller güzeli Asya’nın aşk hikayesini konu ediniyor.
 
Seversin dizisi oyuncuları?
 
Seversin dizisi oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı gibi ünlü isimler yer alıyor.
 
Seversin dizisi uyarlama mı?
 
Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan ve sezona damga vurması beklenen Seversin’in uyarlama olup olmadığı konusunda bir açıklama yapılmadı. Dizinin senaryosunu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor.