Seni Çok Bekledim dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

Seni+%C3%87ok+Bekledim+dizisinin+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekiliyor?
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaşacağı Seni Çok bekledim adlı dizi şimdiden merak konusu oldu. Erzincan'dan Katar'a, Katar'dan İstanbul'a uzanan tutkulu bir aşkın hikayesini konu alan dizi Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Seni Çok Bekledim dizisinin yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz Film üstlenirken, dizinin yönetmenliğini is Şahin Altuğ yapacak.
 
Seni Çok Bekledim dizisinin konusu ne?
 
Özcan Deniz; dizide ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı olan ‘Kadir' karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz' karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen iki karakter, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girerek, birlikte bir mucizeye tanıklık ederler. Doğru zamanda, doğru yerde olup, evrenin görünmez iplerinin onlar için çizdiği sınırlara doğru çekilirler. Onlar, kendi hikayelerini oluşturmak için ortak bir noktada buluşur ve tevafuk'un varlığıyla mucizelerini yaşarlar.
 
Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncuları kimler?
 
Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Diziin kadrosunda ise, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve usta oyuncu Ahmet Mekin gibi güçlü isimler yer almaktadır.
 
Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor?
 
Merakla beklenen dizinin çekimler, Erzincan, Katar ve İstanbul'da gerçekleşmektedir.
>