Seni Çok Bekledim dizisi final mi yapıyor, ne zaman?

Seni+%C3%87ok+Bekledim+dizisi+final+mi+yap%C4%B1yor,+ne+zaman?
ABONE OL

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Seni Çok Bekledim dizisi için sevenlerini üzen bir haber geldi. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı dizinin final yapılacağı konuşuluyor. Peki, Seni Çok Bekledim dizisi final mi yapacak?

Seni Çok Bekledim dizisinin yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz Film üstlenirken, dizinin yönetmenliğini is Şahin Altuğ yapmaktadır. 
 
Seni Çok Bekledim dizisi final mi yapıyor?
 
Gazeteci Birsen Altuntaş, Seni Çok Bekledim dizisi için final kararını twitter hesabından duyurdu. Bu akşam (2 Nisan) 10. bölümü yayınlanacak olan dizinin 13. bölümde final yapacağı öğrenildi.
 
Seni Çok Bekledim dizisi konusu ne?
 
Özcan Deniz; dizide ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı olan ‘Kadir' karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz' karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen iki karakter, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girerek, birlikte bir mucizeye tanıklık ederler. Doğru zamanda, doğru yerde olup, evrenin görünmez iplerinin onlar için çizdiği sınırlara doğru çekilirler. Onlar, kendi hikayelerini oluşturmak için ortak bir noktada buluşur ve tevafuk'un varlığıyla mucizelerini yaşarlar.
>