Seni Çok Bekledim 9.bölümü izle

Seni+%C3%87ok+Bekledim+9.b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BC+izle
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Seni Çok bekledim dizisi yeni bölümüyle 26 Mart Cuma akşamı izleyenlerle buluştu. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Star Tv'nin iddialı dizisi Seni Çok Bekledim, 26 Mart Cuma akşamı 9.bölümüyle ekrana geldi.
 
Seni Çok Bekledim 9.Bölüm Özeti
 
Ayliz, bir yandan annesi için üzülürken, bir yandan da onun nasıl ve kim tarafından bu hale getirildiğini anlamaya çalışmaktadır. Kadir’in Sibel ile görüşen en son kişi olduğu bilgisini elde eden polis, ifadesine başvurur. Kadir, Sibel ile görüştüğünü niçin gizlediğini açıklamakta zorlanır. 
 
Songül, Selo’nun hayatındaki önemli sırra dair bir ipucu yakalar. İsmet ile birlikte gerçekleri araştırmaya başlarlar. Nezahat, Kadir’e giderek Cemal hakkında onu uyarır. Cemal, Ayliz’e yakın durarak hem üzerindeki şüphelerden kurtulmayı hem de Sibel’in gizlediği gerçekle ilgili kanıtlar bulmayı amaçlar. 
 
Meryem, gerçekleri itiraf ettirmek için, Erol’u kurduğu oyuna çekmeye çalışır. Bu konuda Selo’nun desteğine ihtiyacı vardır. Ancak oynadığı oyunun bedeli büyük olacaktır. 
>