Seni Çok Bekledim 11.bölüm fragmanı

Seni+%C3%87ok+Bekledim+11.b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Star Tv'nin merakla beklenen dizisi Seni Çok Bekledim, 2 Nisan Cuma akşamı 10.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 11.bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

 
Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Dizinin kadrosunda ise, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve usta oyuncu Ahmet Mekin gibi güçlü isimler yer almaktadır.
 
Seni Çok Bekledim 10.Bölüm Özeti
 
Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam ederken öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşamaktadır. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay değildir. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelir. Artık birkaç cephede birden savaşmak zorundadır.
 
Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şok geçirir. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmayacaktır.
 
Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlıdır. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapar. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek üzeredir.
 
Meryem, Erol’a olanlardan sonra Selo ile yaptığı plandan pişmanlık duymaya başlar. Kendini affettirmek için ne yapması gerektiğini düşünürken tüm hayatını değiştirecek kötü bir haber alır.
>