Seni Çok Bekledim 10.bölümü izle

Seni+%C3%87ok+Bekledim+10.b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BC+izle
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Seni Çok bekledim dizisi yeni bölümüyle 2 Nisan Cuma akşamı izleyenlerle buluştu. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

 
Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Star Tv'nin iddialı dizisi Seni Çok Bekledim, 2 Nisan Cuma akşamı 10.bölümüyle ekrana geldi.
 
Seni Çok Bekledim 10.Bölüm Özeti
 
Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam ederken öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşamaktadır. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay değildir. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelir. Artık birkaç cephede birden savaşmak zorundadır.
 
Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şok geçirir. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmayacaktır.
 
Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlıdır. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapar. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek üzeredir.
 
Meryem, Erol’a olanlardan sonra Selo ile yaptığı plandan pişmanlık duymaya başlar. Kendini affettirmek için ne yapması gerektiğini düşünürken tüm hayatını değiştirecek kötü bir haber alır.
>