Seni Çok Bekledim 10.bölüm fragmanı

Seni+%C3%87ok+Bekledim+10.b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Star Tv'nin merakla beklenen dizisi Seni Çok Bekledim, 26 Mart Cuma akşamı 9.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 10.bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Dizinin kadrosunda ise, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve usta oyuncu Ahmet Mekin gibi güçlü isimler yer almaktadır.
 
 
Seni Çok Bekledim 9.Bölüm Özeti
 
Ayliz, bir yandan annesi için üzülürken, bir yandan da onun nasıl ve kim tarafından bu hale getirildiğini anlamaya çalışmaktadır. Kadir’in Sibel ile görüşen en son kişi olduğu bilgisini elde eden polis, ifadesine başvurur. Kadir, Sibel ile görüştüğünü niçin gizlediğini açıklamakta zorlanır. 
 
Songül, Selo’nun hayatındaki önemli sırra dair bir ipucu yakalar. İsmet ile birlikte gerçekleri araştırmaya başlarlar. Nezahat, Kadir’e giderek Cemal hakkında onu uyarır. Cemal, Ayliz’e yakın durarak hem üzerindeki şüphelerden kurtulmayı hem de Sibel’in gizlediği gerçekle ilgili kanıtlar bulmayı amaçlar. 
 
Meryem, gerçekleri itiraf ettirmek için, Erol’u kurduğu oyuna çekmeye çalışır. Bu konuda Selo’nun desteğine ihtiyacı vardır. Ancak oynadığı oyunun bedeli büyük olacaktır. 
>