Sen Çal Kapımı 29.bölüm fragmanı

Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1+29.b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

Hande Erçel ile Kerem Bürsin başrolünde yer aldığı romantik komedi tarzındaki Sen Çal Kapımı, 23 Ocak Cumartesi akşamı 28.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından ise yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

 
Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı, 23 Ocak Cumartesi akşamı 28. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
 
Sen Çal Kapımı son bölüm özeti
 
Kınada olanlar Eda ve Serkan’ı yıldırmaz. Ama Semiha Hanım için bazı şeyleri değiştirir.
 
Eda ve Serkan düğün hazırlıklarıyla uğraşırken Serkan işleri aksatmadan sürdürmeye çalışır. Onlara yardım etmek isteyen Aydan ve Ayfer düğün organizatörüyle birlikte ikisi için de işleri zorlaştırmaya başlar. Aileler arasındaki farklar bir yandan, kısa zamana sıkışan hazırlıklar diğer yandan Eda ve Serkan üzerinde gerginlik yaratır.
 
Erkeklerin bekarlığa veda tatiline çıkmaya karar vermesi kızları sinirlendirir ve onlara bir sürpriz yapmaya karar verirler.
 
Bu sırada şirkette gözden kaçan ve aksayan iş problemlerinin başlarına açacağı sorunlardan habersiz eğlenen Eda ve Serkan’ı düğün günü bekleyen birden fazla sürpriz vardır.  
>