Sen Çal Kapımı 20. bölüm fragman yayınlandı mı?

Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1+20.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Gelecek hafta 28 Kasım Cumartesi günü ekranlara gelecek Sen Çal Kapımı 20. bölümün fragmanı yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı, 21 Kasım Cumartesi akşamı 19. bölümüyle ekranlara gelirken, dizinin hayranları sabırsızlıkla 20. bölümü beklemeye başladı.
 
 
Sen Çal Kapımı 20. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Dizinin 20. bölüm fragmanını yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.
 
Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Mark Somers ve İlkyaz Arslan gibi isimler rol alıyor.
 
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Özeti
 
Eda ve Serkan'ın son tartışmaları, Eda'nın Serkan'a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda'nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın,  bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.
 
Seneler önceki kazayı, Eda'nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda'nın peşine düşüyor. 
 
Serkan'ın Eda'ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan'ın evine Selin'in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

>