Sen Çal Kapımı 19. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1+19.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Sen Çal Kapımı 19. Bölümü, dizinin Youtube hesabından ve kanalın internet adresinden yayınlandıktan sonra izleyebilirsiniz.

Fox Tv'nin iddialı projelerinden biri olan Sen Çal Kapımı, yaz sezonunda fırtınalar estirmeye devam ediyor. 21 Kasım Cumartesi günü 19. bölümüyle ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisini sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.
 
 
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm, dizinin Youtube hesabından yayınlanacak. Diziyi buradan takip edebilirsiniz. Bunun yanında dizi Fox Tv'nin internet sitesinden de yayınlanacak.
 
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm tekrarının ne zaman yayınlanacağı henüz Fox TV'nin yayın akışını açıklamaması nedeniyle belli olmadı.
 
Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Özeti
 
Eda ve Serkan'ın son tartışmaları, Eda'nın Serkan'a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda'nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın,  bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.
 
Seneler önceki kazayı, Eda'nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda'nın peşine düşüyor. 
 
Serkan'ın Eda'ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan'ın evine Selin'in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

>