Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Sen+Benim+Her%C5%9Feyimsin+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Komedi türündeki Sen Benim Herşeyimsin filmi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor. Film, 2016 yılında vizyona girmiştir.

 
Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek'in oturduğu Sen Benim Herşeyimsin filminin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.
 
Sen Benim Herşeyimsin Filmi Konusu Ne?
 
Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar, Sedat'ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul'a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat'ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner.
 
Sen Benim Herşeyimsin Filmi Nerede Çekildi?
 
Sen Benim Herşeyimsin'in çekimleri Kemer'e bağlı Çıralı ve İstanbul'da gerçekleştirildi. Çıralı, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Ulupınar mahallesi mevkiidir.
>