Şeflerin Savaşı konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

%C5%9Eeflerin+Sava%C5%9F%C4%B1+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Usta şef Alexandre, restoranın bir yıldızını kaybetmek pahasına, moleküler gastronomi alanında uzmanlaşmış daha genç bir şef getirmek isteyen yeni yöneticiyle karşı karşıya gelir. Bu soğuk savaşa dahil olanlar, eğlenceli anlara tanıklık edeceklerdir.

Şeflerin Savaşı, 2012 yapımı Fransa ve İspanya ortak yapımıdır. Türkiye'de de vizyona giren Şeflerin Savaşı, ülkemizde 1.791 kişi tarafından izlendi. 
 
Jean Reno, Michaël Youn, Raphaëlle Agogué , Julien Boisselier, Salomé Stévenin'in rol aldığı filmin yönetmenliğini Daniel Cohen yaptı.
 
Şeflerin Savaşı Nerede Çekildi?
 
Şeflerin Savaşı filmi Fransa'nın ünlü şehri Paris'te çekilmiştir.
 
Şeflerin Savaşı Konusu Ne?
 
Popüler bir restoranın patronu, emektar şefin yemeklerini bozup, restoranının yıldızını düşürtmeye göze almıştır. Bunların hepsi, genç ve moleküler gastronomi bilen bir şef getirtmek uğrunadır.
 
Jacky yemek sanatı meraklısı bir genç. Kendi kendini yetiştirmiş, son derece yetenekli ama bir o kadar da inatçı. Yıldız Şef Alexandre Lagarde'ın, restoranın yönetim kurulu başkanı Stanislas Matter ile ciddi sorunları var. Matter'in niyeti ona bir yıldız kaybettirip, yemek endüstrisi için daha kârlı olan kimyasal ürünler kullanacak, genç ve modern bir şefi onun yerine getirmek. Stanislas Matter, Alexandre'ın ekibindekilere farklı işler sunarak ayrılmalarını sağlar. İşin kötüsü Alexandre'ın yakında gelecek eleştirmenlere sunacak yeni yemekler icat etme konusunda sıkıntıya düşer. Alexandre günlük iki servisi yönetecek bir yardımcıyı umutsuzca arar. Sonra bir gün, şans eseri Jacky ile karşılaşır.
 
>