Sefirin Kızı 50. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+50.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Sefirin Kızı son bölüm bekleniyor. Sefirin Kızı 50. Bölüm, 27 Nisan Salı akşamı Star Tv'de yayınlanırken, kaçıranlar da kanalın internet sitesinden izleyebilir.

 
Sefirin Kızı, 50. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı 50. Bölüm, 27 Nisan Salı akşamı Star Tv'de yayınlandı.
 
 
Sefirin Kızı 50. Bölüm, Star TV'den izlenebilir. Yine ücretsiz platform Puhu TV'den de Sefirin Kızı 50. bölümü izleyebilirsiniz.
 
Sefirin Kızı Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Sefirin Kızı 50. Bölüm tekrarı hafta sonu Star TV ekranlarında olacak.
 
Sefirin Kızı 50. Bölüm Özeti
 
Ailesini savunmak için sıktığı kurşunla kendini cezaevinde bulan Sancar, Mavi’nin Melek’i de alıp ortadan kaybolmasıyla içerde hayatının en zor zamanlarını geçirmektedir. Dışarıda ise hayat herkes için durmuş ve bir taraftan Efeoğlu ailesi bir taraftan da Güven, Mavi ve Melek’i bulabilmek için bütün güçlerini seferber etmişlerdir. 
 
Elvan anne olmanın tadını çıkarırken Yahya ile ilişkileri de yavaş yavaş bilinmez bir alana doğru sürüklenir. Gediz Bebek, Yahya’nın da bütün hayatını değiştirmeye devam eder.
 
Halise torun hasreti ve oğlunun yokluğunun acısıyla yanıp tutuşurken ona hiç beklenmedik biri dayanak olur. Artık Kavruk ile konakta yaşayan Zehra ise içine düştüğü ikilemlerle mücadele halindedir.
 
Özlemle yanıp tutuşan Sancar, Güven’in attığı adımlara karşı beklenmedik birinden yardım alır. Fakat bu yardım onu sonuca götürmeye yetecek mi? Arkasında sadece bir mektup bırakarak karnında bebeği ve yanında Melek’le sırra kadem basan Mavi’nin büyük sırrı sonunda ortaya çıkacak mı? 
>