Sefirin Kızı 49. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+49.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Sefirin Kızı son bölüm bekleniyor. Sefirin Kızı 49. Bölüm, 20 Nisan Salı akşamı Star Tv'de yayınlanırken, kaçıranlar da kanalın internet sitesinden izleyebilir.

Sefirin Kızı, 49. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı 49. Bölüm, 20 Nisan Salı akşamı Star Tv'de yayınlandı.
 
 
Sefirin Kızı 49. Bölüm, Star TV'den izlenebilir. Yine ücretsiz platform Puhu TV'den de Sefirin Kızı 49. bölümü izleyebilirsiniz.
 
Sefirin Kızı Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Sefirin Kızı 49. Bölüm tekrarı hafta sonu Star TV ekranlarında olacak.
 
Sefirin Kızı 49. Bölüm Özeti
 
Sancar, kocaman bir aile olacak olmanın mutluluğunu yaşar. Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları sayesinde konağın kapıları tekrar açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.
 
Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşısında Halise ile ilgili korkunç bir şüpheye sürüklenir. Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.
 
Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar vermek zorunda kalır. Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle iyice köşeye sıkışacaktır.
 
Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır. Üstelik bu karar yalnızca ikisini değil Sancar’ın sevdiği başka hayatları da etkilemektedir. 
 
>