Sefirin Kızı 46. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+46.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Sefirin Kızı son bölüm bekleniyor. Sefirin Kızı 46. Bölüm, 29 Mart Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlanırken, kaçıranlar da kanalın internet sitesinden izleyebilir.

Sefirin Kızı, 46. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı 46. Bölüm, 29 Mart Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlandı.
 
 
Sefirin Kızı 46. Bölüm, Star TV'den izlenebilir. Yine ücretsiz platform Puhu TV'den de Sefirin Kızı 46. bölümü izleyebilirsiniz.
 
Sefirin Kızı Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Sefirin Kızı 46. Bölüm tekrarı hafta sonu Star TV ekranlarında olacak.
 
Sefirin Kızı 46. Bölüm Özeti
 
Sancar, Sedat’ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulur. Ona en büyük gücü veren ise Mavi’nin onun masumiyetine koşulsuz inanmasıdır. Mavi ise bir yandan Melek’in bu durumdan etkilenmesini önlemeye çalışırken bir yandan da gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapar.
 
Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven’in planından habersiz hayat mücadelesi vermektedir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartır. Sancar’ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına neden olacaktır.
 
Elvan, Yahya’nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri daha çok sahiplenir. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atar. Bu sırada Bora’nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecektir.
 
Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar’ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.
 
Sedat ise hız kesmeden saldırmayı sürdürür ve Sancar’ın kucağına başka bir bomba daha bırakır. Sancar aynı yerden sınanmaya devam ederken Mavi’nin geçmişindeki başka sırlar da yavaş yavaş su yüzüne çıkar. Sonunda Sedat’ın kontrolden çıkan öfkesiyle herkesin hayatı bir kabusa dönüşecektir.
>