Sefirin Kızı 40. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+40.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Sefirin Kızı son bölüm bekleniyor. Sefirin Kızı 40. Bölüm, 15 Şubat Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlanırken, kaçıranlar da kanalın internet sitesinden izleyebilir.

Sefirin Kızı, 40. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı 40. Bölüm, 15 Şubat Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlandı.
 
 
Sefirin Kızı 40. Bölüm, Star TV'den izlenebilir. Yine ücretsiz platform Puhu TV'den de Sefirin Kızı 40. bölümü izleyebilirsiniz.
 
Sefirin Kızı Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Sefirin Kızı 40. Bölüm tekrarı hafta sonu Star TV ekranlarında olacak.
 
Sefirin Kızı 40. Bölüm Özeti
 
Birbirlerinin yaralarını gören Sancar ve Mavi arasında artık çok başka bir bağ vardır. Mavi’nin başı polisle belaya girdiğinde de Sancar onu bir an olsun yalnız bırakmaz. 
 
Kahraman’la yaptığı planı boşa çıkan Halise farklı bir oyun kurmaya karar verir. Mavi’yi dışarıda değil kendini en güçlü hissettiği yer olan konakta yenecektir. Ancak Mavi’nin daha önce Sancar’ın hayatına giren hiçbir kadına benzemediğini anlaması çok da uzun sürmez.
 
Melek’in babasıyla ilgili kaygıları artarken Mavi ile beklenmedik tanışmaları ikisinin kalbinde de başka yerlere dokunur. Melek’in küçücük bir bakışı bile Mavi’nin içinde depremler yaratmaya yeter.
 
Elvan’ın yeni dükkan telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da tekrar kesişir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmekten alamaz.
 
Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, aslında Melek’in acısını da ilk gören olur. Kendi acısına rağmen Sancar’a Melek konusunda destek olmaya çalışır. Ne var ki babasını asla paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini tehlikeli bir yola sürükleyecektir.
 

>