Sefirin Kızı 36. bölüm fragman izle

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+36.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+izle
ABONE OL

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı, dizinin hayranlarının en çok merak ettiği video. Yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı... Sefirin Kızı, 11 Ocak Pazartesi akşamı 35. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı'nın gelecek hafta yayınlanacak 36. bölüm fragmanı merak ediliyor.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 35. Bölüm Özeti

Sancar ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçer ve kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermez. Nare ise Sancar’ın içeriden çıkması için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Sancar’ın ipini çekenin kim olduğunu anlayan Nare, büyük bir çaresizliğe sürüklenir. Üstelik Akın’ın cesedinin bulunmasıyla birlikte miras konusu da tekrar başına bela olur ve Nare babasıyla karşı karşıya gelir. Güven’in kurduğu oyunlar bu kadarla da kalmayacaktır.

Konak kriziyle birlikte Halise Efe’nin bozulan sağlığı tüm Efeoğlu ailesini endişelendirir. Bir de Sancar’ın içeride başına gelenler başta Nare olmak üzere herkesin yüreğine korku salar. Nare, bedeli ne olursa Sancar’ın oradan çıkması gerektiğinin farkındadır.

Gediz onu bir türlü affetmeyen sağdıcının kurtuluşu için Nare’ye var gücüyle yardım eder. İkili Sancar’ın özgürlüğü için gereken her şeyi yapmayı göze alabilecekler midir? Suçsuzluğunun kanıtlanması imkansız görünen ve müebbetle yargılanan Sancar için bir mucizenin gerçekleşmesi mümkün olacak mıdır?

>