Sefirin Kızı 35. bölüm tek part izle

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+35.+b%C3%B6l%C3%BCm+tek+part+izle
ABONE OL

Sefirin Kızı son bölüm bekleniyor. Sefirin Kızı 35. Bölüm, 11 Ocak Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlanırken, kaçıranlar da kanalın internet sitesinden izleyebilir.

Sefirin Kızı Son Bölüm Tek Parça İzle | Sefirin Kızı, 35. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı 35. Bölüm, 11 Ocak Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlandı.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM İZLE

Sefirin Kızı 35. Bölüm, Star TV'den izlenebilir. Yine ücretsiz platform Puhu TV'den de Sefirin Kızı 35. bölümü izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?

Sefirin Kızı 35. Bölüm tekrarı hafta sonu Star TV ekranlarında olacak.

Sefirin Kızı 35. Bölüm Özeti

Sancar ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçer ve kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermez. Nare ise Sancar’ın içeriden çıkması için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Sancar’ın ipini çekenin kim olduğunu anlayan Nare, büyük bir çaresizliğe sürüklenir. Üstelik Akın’ın cesedinin bulunmasıyla birlikte miras konusu da tekrar başına bela olur ve Nare babasıyla karşı karşıya gelir. Güven’in kurduğu oyunlar bu kadarla da kalmayacaktır.

Konak kriziyle birlikte Halise Efe’nin bozulan sağlığı tüm Efeoğlu ailesini endişelendirir. Bir de Sancar’ın içeride başına gelenler başta Nare olmak üzere herkesin yüreğine korku salar. Nare, bedeli ne olursa Sancar’ın oradan çıkması gerektiğinin farkındadır.

Gediz onu bir türlü affetmeyen sağdıcının kurtuluşu için Nare’ye var gücüyle yardım eder. İkili Sancar’ın özgürlüğü için gereken her şeyi yapmayı göze alabilecekler midir? Suçsuzluğunun kanıtlanması imkansız görünen ve müebbetle yargılanan Sancar için bir mucizenin gerçekleşmesi mümkün olacak mıdır?

>