Sefirin Kızı 29. bölüm fragman yayınlandı mı? Sefirin Kızı 29. bölüm fragman izle

Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+29.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?+Sefirin+K%C4%B1z%C4%B1+29.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+izle
ABONE OL

Sefirin Kızı 29. Bölüm Fragmanı, dizinin hayranlarının en çok merak ettiği video. Yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 29. Bölüm Fragmanı... Sefirin Kızı, 16 Kasım Pazartesi akşamı 28. bölümüyle ekranlara geldi. Sefirin Kızı'nın gelecek hafta yayınlanacak 29. bölüm fragmanı merak ediliyor.
 
 
Sefirin Kızı 29. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.
 
Sefirin Kızı 28.Bölüm Özeti
 
Bir çok zorluğu geride bırakan Sancar ve Nare, akşamları kızlarıyla çizgi film seyrettikleri, markete gittikleri, evde yemek yaptıkları bir yaşamın hayalini kurarlar. Artık destan değil normal bir hayattır istedikleri.
 
Ama Akın’ın cesedi, buna izin vermez. Hem Gediz, hem Sahra, hem Güven, hem Kahraman bu cesedin peşindedir. Geçmiş yaşamlarından bir ölü, Sancar ve Nare’nin yeni ve mutlu bir hayat kurmasına izin verecek mi?
 
Elvan, konağı ve Yahya’yı terkeder ve kimsesizliğiyle yüzleşmeye karar verir. Nare, bu yüzleşmede onu bir an bile yalnız bırakmaz ama başka bir kimsesiz kız olan Sahra’nın da onları rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur.

>