Şampiyonlar konusu ne, kaç yılında çekildi, Imdb puanı kaç?

%C5%9Eampiyonlar+konusu+ne,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi,+Imdb+puan%C4%B1+ka%C3%A7?
ABONE OL

Goya Ödülleri'nde En İyi Film ödülüne layık görülen Şampiyonlar filmi mahkeme tarafından kamu hizmeti cezasına çarptırılan bir profesyonel basketbol koçunun, bu süre zarfında zihinsel engelli basketbolculardan oluşan bir takımı yönetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Orjinal adı Campeones olan Şampiyonlar filmi İspanyol yapımıdır. 2018 yapımı olan Şampiyonlar filminin yönetmen koltuğunda Javier Fesser oturuyor.
 
Javier Gutiérrez, Athenea Mata, Juan Margallo, José de Luna, Sergio Olmo'nun rol aldığu film Türkiye'de de 5 hafta vizyonda kaldı. 5 haftada 11.191 kişi tarafından izlendi.
 
Şampiyonlar Imdb Puanı Kaç?
 
Şampiyonlar filminin Imdb puanı 7.3'tür. Goya Ödülleri'nde En İyi Film ödülüne layık görüldü.
 
Şampiyonlar Konusu Ne?
 
Campeones, mahkeme tarafından kamu hizmeti cezasına çarptırılan bir profesyonel basketbol koçunun, bu süre zarfında zihinsel engelli basketbolculardan oluşan bir takımı yönetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.
 
Campeones, profesyonel bir basketbol takımının koçunun mahkemenin verdiği 90 günlük zorunlu hizmet cezası süresince, zihinsel engelli oyunculardan oluşan bir basket takımını eğitmesinin hikâyesi anlatıyor. Eşiyle anlaşamayan ve problemleri olan koç Marco, başlangıçta bu işi ciddiye almayarak sıyrılmaya çalışır fakat zaman geçtikçe takımla bir olmayı başarır.

>