Sakar Şakir filmi kaç yılında ve nerede çekildi? Sakar Şakir filmi konusu ne?

Türk sinemasının usta ismi Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Sakar Şakir filmi, bu akşam Show TV'de ekrana geliyor. Film hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Sakar+%C5%9Eakir+filmi+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+ve+nerede+%C3%A7ekildi?+Sakar+%C5%9Eakir+filmi+konusu+ne?
ABONE OL
Sakar Şakir filminin oyuncu kadrosunda, Kemal Sunal, Adile Naşit, Ali Şen, Ünal gürel, Macit Flordun, Necdet Yakın, Atilla Ergün, Kamer Sadık, Hakkı Kıvanç, Ayfer Feray, İhsan Yüce, Yusuf Sezer, Celal Yonat, Yavuz Şeker, İhsan Bilsev gibi isimler yer almaktadır.
 
Sakar Şakir filmi kaç yılında ve nerede çekildi?
 
Sakar Şakir filmi, 1977 yılında Bakırköy ilçesinin Yeşilköy semtinde çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Natuk Bayhan oturmaktadır.
 
Sakar Şakir filmi konusu ne?
 
Sakarlığıyla çevresindekileri bıktıran Şakir’e İstanbul’da ölen amcasından büyük bir miras kalır. Fakat mirası paylaşmak istemeyen bir akrabası onu ortadan kaldırmak için planlar yapmaya başlar. Fakat Şakir yine sakarlıklarıyla olaylardan kurtulmayı başarır. Bu olaylar sırasında yolda ve İstanbul’da karşılaştığı Gar Fuat ile kovalamacaları sürmektedir. Filmin sonunda akrabası malları alamayacağını anlar ve delirir. Şakir ise yine sakarlık yaparak dükkânını havaya uçurur ve köyüne geri döner. (Filme göre İstanbul’un yarısı dükkânın patlamasıyla yanmıştır.
 
>