Sahte Gelin olayında son rakam kaç oldu? Sahte Gelin olayında dolandırılan il sayısı kaça çıktı?

Sahte+Gelin+olay%C4%B1nda+son+rakam+ka%C3%A7+oldu?+Sahte+Gelin+olay%C4%B1nda+doland%C4%B1r%C4%B1lan+il+say%C4%B1s%C4%B1+ka%C3%A7a+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1?
ABONE OL

Sahte Gelin Melisay'ın annesi Didem Hanım, Didem Arslan Yılmaz'a başvurup kızının bir evlilik çetesine katılıp insanları dolandırdığını söylemiş ve kızını aradığını ifade etmişti. Bu olay sonrası stüdyoya gelen Melisay, dolandırma olayını kabul eti.

Didem Arslan'la Vazgeçme programında, Türkiye'nin gündemine oturan Sahte Gelin olayında çember daralıyor. Mağdur sayısının her gün arttığı olayda, dolandırılan il sayısı ve dolandırılan para miktarı merak konusu oldu.
 
Sahte Gelin olayında son rakam kaç oldu?
 
Türkiye'nin konuştuğu sahte gelin olayında mağdur sayısı her gün giderek artıyor. 45 ilde mağdurların dolandırıldığı toplam rakam 8 milyon 706 bin tl oldu.
 
Sahte Gelin Melisay Kimdir?
 
Melisay Tosun'un annesi Dilek Köse, kızının 2018 yılında Emirhan isimli bir kişiyle, henüz 16 yaşındayken kaçıp evlendiğini, daha sonra da 18 yaşına girdikten sonra Balıkesir, Uşak ve Afyon illerinde sahte gelin olarak evlendirildiğini söyledi.
 
Programa katılan Melisay Tosun'un nereli olduğu seyirci tarafından sıklıkla merak ediliyor. 
 
Melisay Tosun'un ailesi yani annesi Antalya'nın Serik ilçesinde ikamet ediyor. Ancak ailenin aslen nereli olduğu ise bilinmiyor.
>