Sahte gelin Melisay tutuklandı mı? Sahte gelin Melisay'ın cezası belli oldu mu?

Sahte+gelin+Melisay+tutukland%C4%B1+m%C4%B1?+Sahte+gelin+Melisay%E2%80%99%C4%B1n+cezas%C4%B1+belli+oldu+mu?
ABONE OL

Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Didem Arslan'la Vazgeçme programında Sahte gelin olayı yaşanıyor. Türkiye'nin gündemine oturan olayda adı sıklıkla geçen Melisay gözaltına alındı.

Her şey sahte gelin Melisay’ın annesi Dilek Köse’nin 6 Ocak’ta Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’ye başvurmasıyla başladı.Acılı anne Dilek Köse, kızının evlilik çetesinin elinde zorla tutulduğunu iddia etti. Bu olay sonra, binlerce kişi programa telefonla bağlandı.
 
Günlerce suçlanan, haklarında pek çok kanıt bulunan evlilik çetesinin en önemli isimlerine büyük operasyon düzenlendi. Rıdvan Kızılaslan, Meltem Kızılaslan, Zeynep Kızılaslan, Nuriye Kızılaslan nitelikli dolandırıcılık suçlarından gözaltına alındı. Stüdyoda yüzleşmeye gelen sahte gelin Melisay’ın sevgilisi Emrah Kızılaslan da gözaltına alındı.
 
Sahte gelin Melisay'ın cezası belli oldu mu?
 
Sahte gelin Melisay, 38 günün sonunda bildiği tüm gerçekleri Didem Arslan Yılmaz'a itiraf etti. İtirafın ardından sahte gelin Melisay, Ağrı ve İstanbul Organize ve Kaçakçılık Şube ekipleri tarafından gözaltına alındı. Melisay'ın cezası ise henüz belli olmadı.
>