Sadakatsiz bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

Sadakatsiz+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yay%C4%B1nlanmayacak+m%C4%B1?
ABONE OL

Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 6 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisi, Çarşamba akşamları büyük bir ilgiyle takip ediliyor.
 
Sadakatsiz Bu Akşam Yeni Bölüm Yayınlanmayacak mı?
 
Sadakatsiz dizisinin 6 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizi, yılbaşı tatili nedeniyle bir hafta ara verecek.
 
Sadakatsiz Dizisi Konusu Ne?
 
Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek.
 
Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları?
 
Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu bulunuyor.
>