Sadakatsiz Asya Arslan kimdir? Cansu Dere kimdir, kaç yaşında?

Sadakatsiz+Asya+Arslan+kimdir?+Cansu+Dere+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL

Ezel dizisinde canlandırdığı Eyşan karakteri hafızalarda derin bir iz bırakan Cansu Dere, yeni dizisi Sadakatsiz ile ekranlara geri dönüyor. Dere, dizide Asya Arslan karakterine hayat verecek.

Sadakatsiz dizisinin başrollerinin Cansu Dere ile Caner Cindoruk birlikte paylaşıyor.
 
Sadakatsiz Dizisi Asya Arslan Kimdir?
 
Otuzlu yaşlarının ortasında, iç hastalıkları alanında ihtisas yapmış çok başarılı bir doçent doktor. İzmir’de doğmuş büyümüş. Erken yaşta annesi ve babasını şaibeli bir trafik kazasında kaybetmiş... Henüz doktorluğa yeni adım atmışken tanıştığı Volkan’a çok aşık olmuş ve kariyer yolu yurt dışına dahi uzanabilecekken, o Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşerek, mutlu ailesini kurmuş. Etrafındaki herkesin Volkan’la bir bağı var. Hayatındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye benimsemiş. Dışarıdan her ne kadar soğuk ve egolu gözükse de kendi içinde sıcacık bir enerjisi var. Aşırı derecede titiz, oğluna ve işine son derece bağlı, ailesine sadık. Çoğu zaman kuralcı ve baskın. Kendisine dürüst olunduğunda fazlasıyla bağışlayıcı. Fakat yalana tahammülü yok. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir ama ondan ayrılamaz.
 
Cansu Dere Kimdir?
 
14 Ekim 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelen Cansu Dere, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladı. 
 
2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan ve Dilek Hanif gibi moda tasarımcılarının defilelerinde yer alan Cansu Dere, birbirinde önemli dizi ve film projelerinde yer almışt
>