Sadakatsiz 6. bölüm fragmanı

Sadakatsiz+6.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+
ABONE OL

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı iddialı dizi Sadakatsiz 4 Kasım Çarşamba akşamı 5. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından ise yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.

4 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanan Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
Sadakatsiz son bölüm özeti
 
Volkan, Asya ve Ali'nin, Derin, Haluk ve Gönül ile restorandaki sürpriz karşılaşmaları ipleri gerecektir. Öte yandan Volkan’ın mali durumuyla alakalı ulaştığı sonuç, Asya’nın intikam planını yavaş yavaş sona doğru yaklaştıracaktır. Her şeyin çözüme ulaşmaya başlaması, Volkan ve Derin için zor günlerin habercisidir.
 
Sadakatsiz Konusu Ne?
 
Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan harika bir eş ve oğulları Ali’ye şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek… Volkan’ı, evliliğini ve mutlu sandığı yuvayı sorgulamaya başladığında karşısına çıkan her bir iz, onu bambaşka sonuçlara ulaştırır. Asya bu hikayenin kurbanı olmamak için ne gerekirse yapmaya hazırdır.
>