Sadakatsiz 24. Bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Sadakatsiz+24.+B%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Sadakatsiz, 31 Mart Çarşamba akşamı 24. bölümüyle ekrana geldi. Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin’in bulunması için seferber olur. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler. Sadakatsiz 24. Bölüm izle, Sadakatsiz Son Bölüm İzle

Sadakatsiz Son Bölüm İzle | Sadakatsiz 24. Bölüm, 31 Mart Çarşamba akşamı yayınlandı. Sadakatsiz 24. Bölümü Kanal D'nin internet adresinden ve dizinin Youtube sayfasından izleyebilirsiniz. Sadakatsiz son bölüm izle, Sadakatsiz son bölümde neler oldu? 

Sadakatsiz 24 Bölüm Tekrarı Ne Zaman?

Sadakatsiz 24. Bölüm Tekrarı, hafta boyunca Kanal D ekranlarında olacak. Kanalın yayın akışında net bir saat şu ana kadar verilmedi.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE

Sadakatsiz 24. Bölüm Özeti

Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin’in bulunması için seferber olur. Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta kararlı olsa da düştüğü çıkmazlar onu zorlamaktadır. Ortaya çıkan ipuçları ve sürpriz tanıklar soruşturmanın seyrini beklenmedik yönlere çekerken yaşanan hangi gelişme Derin konusundaki umutları sarsacaktır?

 

>