Recep İvedik filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne, kaç yılında çekildi ve nerede çekildi?

Recep+%C4%B0vedik+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi+ve+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Şahan Gökbakar'ın başrolünde yer aldığı komedi türündeki Recep İvedik filmi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

Recep İvedik filmi, 21 Şubat 2008 tarihinde vizyona girmiştir. Togan Gökbakar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, 17 günde 3 milyon 150 bin kişi tarafından izlenmiştir. Filmin hasılatı ise 30.172.530,00 TL olarak belirlenmiştir.
 
Filmin çekimleri, Recep'in yaşamış olduğu mahalle olan Güngören ve otel ise Antalya Manavgat'ta titreyengöl bölgesinde gerçekleşmiştir.
 
Recep İvedik Filmi Konusu Ne?
 
Recep İvedik sokakta bulduğu bir cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep sonunda Antalya'ya varır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey'e teslim eder. Muhsin Bey ona para ile otelinde kalmasını teklif eder. Recep bunu kabul etmez ve tam giderken, çocukluk aşkı Sibel'i görür. Ona kendini beğendirmeye çalışır. Ancak Sibel, onu tanımaz. Bunun üzerine Recep otelde kalmayı kabul eder. Recep otelde Sibel'e yaranmaya çalışırken birbirinden komik olaylar yaşar.
 
Recep İvedik Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Fatma Toptaş, Hakan Bilgin, Lemi Filozof, Tuluğ Çizgen, Asiye Dinçsoy, Nedim Doğan, Zeynep Aydemir, Serkan Altuniğne gibi isimler yer almaktadır.
 
>