Ramo 37.bölüm izle

Ramo+37.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 26 Mart Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı Ramo dizisi 26 Mart Cuma akşamı 37. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.
 
Ramo son bölüm özeti
 
Ramo, kaybolan paraların peşinde hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yandan masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. 
 
Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son durum karşısında ne yapacağını bilemez. 
>