Paris'ten Sevgilerle filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Paris'ten Sevgilerle filmi türü ne?

Paris'e yapılacak terör saldırısını CIA ajanıyla işbirliği yaparak önlemek isteyen James'in hikayesinin anlatıldığı Paris'ten Sevgilerle filminin detayları haberimizde yer alıyor.

Paris%E2%80%99ten+Sevgilerle+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Paris%E2%80%99ten+Sevgilerle+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 
2010 yılında gösterime giren aksiyon ve gerilim türündeki Paris'ten Sevgilerle filminin yönetmen koltuğunda Pierre Morel oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda John Travolta, Jonat Rhys Meyers, Kasia Smutniak, Bing Yin, Amber Rose Revah, Eric Godon, François Bredon, Chems Dahmani, Sami Darr, Julien Hagnery gibi isimler rol alıyor.
 
Paris'ten Sevgilerle filminin ımdb puanı ise 6,5 olarak belirlenmiş durumda. Ortalamanın az üstünde bir puana sahip olan Paris'ten Sevgilerle filmi, Türkiye'de 10 hafta gösterimde kaldı. 10 haftada ise sadece 63.060 seyirci tarafından sinemada izlendi.
 
Film Amerika'da sinema gösteriminde 24.077.427 Dolar hasılat elde etmeyi başardı.
 
Paris'ten Sevgilerle filminin müziklerini David Buckley yapmıştır.
 
Paris'ten Sevgilerle filmi konusu ne?
 
Paris’teki ABD bürosunda görevli James, bir CIA ajanıyla işbirliği yaparak şehre yapılacak terörist bir saldırıyı önlemek ister. Ne var ki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfetmiştir. Bu durumda kendisi için bir dönüş olmadığını da keşfetmesi uzun sürmez. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.