Pandora'nın Kutusu filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Pandora'nın Kutusu filmi türü ne?

Başrollerini Tsilla Chelton, Derya Alabora ve Onur Ünsal'ın paylaştığı Pandora'nın Kutusu filminin yönetmen koltuğunda Yeşim Ustaoğlu oturmaktadır. Film hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

Pandora%E2%80%99n%C4%B1n+Kutusu+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Pandora%E2%80%99n%C4%B1n+Kutusu+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 
Güneşe Yolculuk ve Bulutları Beklerken gibi filmleriyle kendini ispatlayan önemli yönetmen Yeşim Ustaoğlu, filmin yönetmen koltuğunda oturmakla birlikte, filmin senaryosuna da imza atmıştır. 23 Ocak 2009 yılında vizyona giren filmin türü dramdır.
 
Pandora'nın Kutusu filmi konusu ne?
 
Her biri uzak diyarlara düşmüş üç kardeş artık hasretlerine zorunlu bir son verecektir. Üçü de birbirinden farklı hayatlara savrulmuştur. Birbirleriyle aralarındaki bağ körelmeye yüz tutmuştur ve iletişimlerini kaybetmiş bu üç orta yaşlı kardeş için kavuşma vakti yaklaşmaktadır. Memleketleri Karadeniz'de yaşayan yaşlı annelerinin kaybolduğu haberi onları yıllar sonra bir araya getirecektir. Her biri aynı şehire düşmüş, İstanbul'da yaşıyor olmalarına rağmen kontaktlarını kaybeden kardeşler anneleri Nusret'i bulmak için kendileri ve anılarına dair birçok şeyi gün yüzüne çıkardıkları bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk bir içsel hesaplaşmaya, annelerini bulduktan ve İstanbul'a getirdikten sonraki süreç ise sancılı bir yaşam sınavına dönüşecektir. Bu sınavdan alnının akıyla çıkabilen tek kişi ise yaşlı kadının torunu Murat olacaktır.
 
Pandora'nın Kutusu filmi oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda,Tsilla Chelton, Derya Alabora, Övül Avkıran, Onur Ünsal, Osman Sonant, Tayfun Bademsoy, Nazmi Kırık gibi isimler yer almaktadır.
 
>