Oyun filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Oyun filmi türü ne?

Michael Douglas, Sean Penn, Deborah Kara Unger gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı, David Fincher'in ise yönetmen koltuğunda oturduğu Oyun filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Oyun+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Oyun+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
6 Şubat 1998 yılında vizyona giren Oyun filminin senaristliğini John D. Brancato ve Michael Ferris yapmaktadır. Filmin türü ise gerilimdir.
 
Oyun filmi konusu ne?
 
Tüm hayatını kontrol ederek yaşayan Nicholas Van Orton, engel olunamaz bir kontrolsüzlük ile karşı karşıya gelmek üzeredir. Hayatındaki başarıları, insanlarla ilişkileri ve huzurlu hayatı alacağı bir doğum günü hediyesi ile beraber değişecektir. Kardeşi Conrad, Nicholas’a sonunda çok büyük bir ödülün olduğu bir oyun hazırlar. Bu esrarengiz oyun bir süre sonra oyun olmaktan çıkacak ve Nicholas’ın tüm kararlarının tamamen gerçek bir şekilde yansıdığı bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir. Orton oyuna başlarken, tüm bunlardan habersizdir.
 
Oyun filmi oyuncuları?
 
Amerikan sinemasının son döneminin en önemli yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen David Fincher’ın ilk filmlerinden olan Game, Michael Douglas, Sean Penn ve Deborah Unger’li kadrosuyla da ayrıca dikkat çekiyor.