Otoban filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ımdb kaç?

Otoban+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+%C4%B1mdb+ka%C3%A7?
ABONE OL

İngiltere, ABD ve Almanya ortak yapımı olan Otoban filminin yönetmen koltuğunda Eran Creevy oturuyor. Filmin başrolünde, Nicholas Hoult, Felicity Jones ve Anthony Hopkins gibi isimler bulunuyor.

2017 yılında vizyona giren Otoban filminin türü gerilim ve aksiyondur. Filmin ımdb puanı ise, 5,7 olarak belirlenmiştir.
 
Otoban Filmi Konusu
 
Kötü giden bir soygunun ardından Casey Stein kendini acımasız mafya babası Hagen'den kaçarken bulur. Hagen'ın geri almak için her şeyi yapabileceği bir kargoyla kaçmaya çalışan Casey'in seçenekleri çok azdır. Çaresizlik içinde eski patronu ve uyuşturucu kaçakçısı olan Geran'ı arar. Geran'dan isteği uzun süreli kız arkadaşı Juliette'i Hagen'dan korumasıdır. Hayatının aşkı Juliette'i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışan Casey kendini esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur. Köln'ün yüksek hızlı otobanında hayatta kalma mücadelesi veren Casey çok geç olmadan kendi hayatını ve sevdiği kadının hayatını kurtarabilecek midir?
 
Otoban Filmi Oyuncuları
 
Filmin başrolünde Nicholas Hoult, Felicity Jones ve Anthony Hopkins bulunuyor. Filmin kadrosunda ise Ben Kingsley, Nadia Hilker, Clemens Schick, Marwan Kenzari, Christian Rubeck ve Aleksandar Jovanovic gibi isimler yer alıyor.
>