Osman Pazarlama filmi konusu ne? Osman Pazarlama filmi kaç yılında çekildi?

Aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra zengin olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın kahkaha dolu hikayesini anlatan Osman Pazarlama filminin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturmaktadır.

Osman+Pazarlama+filmi+konusu+ne?+Osman+Pazarlama+filmi+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda yine Togan Gökbakar oturuyor. Filmin başrolünü ise Şahan Gökbakar, Selim Akgül, Liberat Niyoyandika paylaşıyor.
 
Osman Pazarlama filmi konusu ne?
 
Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda yine Togan Gökbakar oturuyor. Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra zengin olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın kahkaha dolu hikayesini anlatıyor. Sevdiği kızın babasına kendini ıspat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan ve aile dostlarının kızı Songül'dür. Devamlı yeni ürünler tasarlayan ve bu ürünlerini girişimcilik dünyasına kabul ettirmeye çalışan  Osman’ın piyasaya sunmaya çalıştığı ürünlerin farklı olmasının yanı sıra, bir o kadar da komik olması hiçbir yatırımcının ilgisini çekmezken, bu zorlu süreçte zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlayacaktır.
 
Osman Pazarlama filmi kaç yılında çekildi?
 
Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama, 19 Şubat 2016'da vizyona girmiştir. Filmin türü ise komedidir.