Organize İşler 2:Sazan Sarmalı filmi konusu ne, oyuncuları kimler,ımdb kaç?

Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu alan Organize İşler 2:Sazan Sarmalı filminin yönetmen koltuğunda usta isim Yılmaz Erdoğan oturuyor. Önemli isimlerin bir araya geldiği film 2019 yılında vizyona girmiştir.

Organize+%C4%B0%C5%9Fler+2:Sazan+Sarmal%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,%C4%B1mdb+ka%C3%A7?
ABONE OL
Komedi ve aksiyon türündeki Organi İşler 2:Sazan Sarmalı filminin ımdb puanı 6,0 olarak belirlenmiştir. Film aynı zaman Organi İşler filminin devamıdır.
 
Organize İşler 2:Sazan Sarmalı Filmi Konusu Ne?
 
Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur. 
 
Organize İşler 2:Sazan Sarmalı Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.
>