Ölümün Kıyısında filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Ölümün Kıyısında filmi türü ne?

Usta aktör Bruce Willis'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Ölümün Kıyısında filmi bu akşam ekrana geliyor. Bir gezgin olan lan Shannon'un vahşi doğada yaptığı yürüyüş sırasında, bir polis memurunun işlediği şuça tanık olmasıyla birlikte gelişen olayların anlatıldığı film, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir.

%C3%96l%C3%BCm%C3%BCn+K%C4%B1y%C4%B1s%C4%B1nda+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+%C3%96l%C3%BCm%C3%BCn+K%C4%B1y%C4%B1s%C4%B1nda+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 
Ölümün Kıyısında (Out Of Death) filmi televizyonda ilk kez bu akşam Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 2021 yılında vizyona giren filmin türü ise seç ve gerilimdir. Filmin yönetmenliğini Mike Burns yaparken senaryosunu Bill Lawrence kaleme alıyor
 
Ölümün Kıyısında filmi konusu ne?
 
Fotoğrafçı lan Shannon (Jaime King), vahşi doğada yaptığı yürüyüş sırasında, bir polis memurunun işlediği suça tanık olur. Gördüklerini fotoğraflayıp kaçmaya çalışan kadın, bu sırada emekli bir polis olan Jack Harris (Bruce Willis) ile karşılaşır. Ona yardım etmeye kararlı olan Jack, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.
 
Ölümün Kıyısında filmi oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosu şöyle;
 
Jamie King -(Shannon Mathers)
 
Bruce Willis -(Jack Harris)
 
Lala Kent -(Billie Jean)
 
Kelly Greyson -(Pam)
 
Tyler Jon OLSON -(Tom)
 
Michael Sirow -(Hank Rivers)
 
Megan Leonard -(Joanna Kern)
 
Oliver Trevena -(Dövmeci Adam)
 
Kayla Eva -(Haber Sunucusu)
 
Keagan Lasater -(Pete)
 
Adam Huel Potter -(Federal Ajanı)
 
Mike Burns -(Frank)