Nurgül Yaşilçay'ın dizisi Kefaret final mi yapıyor? Kefaret bitiyor mu?

Nurg%C3%BCl+Ya%C5%9Fil%C3%A7ay%E2%80%99%C4%B1n+dizisi+Kefaret+final+mi+yap%C4%B1yor?+Kefaret+bitiyor+mu?
ABONE OL

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli adlı romanından uyarlanan Kefaret dizisi güçlü konusu ve kadrosuyla dikkat çekiyor. Ancak, dizinin son dönemde düşük reytingler alması, final mi yapacak? sorularını beraberinde getirdi. Kefaret dizisi final mi yapacak?

 
Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un başrollerini paylaştığı Kefaret dizisi, Zeynep öğretmenin hayal bir gibi bir hayatın ardından elinde olan her şeyi kaybedişinin ve inatla kaybettiklerini geri kazanmaya çalışmasını anlatmaktadır.
 
Kefaret Dizisi Final mi Yapıyor?
 
İlk sezzonuyla adından sıkça söz ettiren Kefaret dizisi, güçlü konusu ve kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin final yapacağına dair henüz resmi bir açıklama ise gelmedi.
 
Kefaret Son Bölüm Özeti
 
Zeynep bir yandan anne ve baba hasreti çeken Cansu’nun isyanıyla başa çıkmaya çalışırken diğer yandan da devlet korumasına alınmak istenen Sude’nin hukuki sorunlarıyla uğraşmaktadır. Zeynep, Sinan’ın kendisiyle evlenip Sude’nin koruyucu ailesi olma planlarından Avukat Buket’in telkinleriyle vazgeçtiğini öğrenip iyice çileden çıkar. Arzu, Cansu’ya ulaşabilmek amacıyla Ahmet’i baştan çıkarabilmek için her yolu denerken Meltem de boş durmayıp savcılığa Zeynep’in sahtekarlık yaparak Sabri’nin mirasına konduğu yönünde bir ihbarda bulunur. Açılan soruşturma nedeniyle bütün paralarına el konan Zeynep zor günler yaşarken Ahmet hasret çeken Cansu ve Arzu’yu gizlice görüştürmeye karar verir.
>