Nasipse Olur filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Nasipse+Olur+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu alan Nasipse Olur filmi, romantik komedi türündedir.

2020 yılında vizyona giren kadrosunda Algı Eke, Burak Sevinç ve Nur sürer gibi isimlerin yer aldığı Nasipse Olur filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı oturmaktadır.
 
Nasipse Olur Filmi Konusu Ne?
 
Nasipse Olur, üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.
 
Nasipse Olur Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosundai Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer, Ünal Yeter, Selahattin Taşdöğen,Yeşim Dalgıçer, Hakan Bulut gibi isimler yer almaktadır.
 
Nasipse Olur Filmi Nerede Çekildi?
 
Nasipse Olur filmi Sinop ilinin Boyabat ilçesinde ve İstanbul'da çekilmiştir.
 
>