Mutluluk Zamanı kaç yılında, nerede çekildi, konusu ne, oyuncuları kimler?

Mutluluk+Zaman%C4%B1+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda,+nerede+%C3%A7ekildi,+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert ile heykeltıraş Ada'nın sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor.

Mutluluk Zamanı, 2017 yılında vizyona girdi. Sinemada 571.488 kişi tarafından izlenen Mutluluk Zamanı'nın yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor.
 
Mutluluk Zamanı filminin oyuncu kadrosunda; Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Dila Bayrak, Levent Öktem yer alıyor.
 
Imdb puanı 6.5 olan Mutluluk Zamanı'nın senaryosunu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer yazdı.
 
Mutluluk Zamanı Nerede Çekildi?
 
Mutluluk Zamanı filmi, İstanbul'un Heybeliada ilçesinde çekildi.
 
Mutluluk Zamanı Konusu Ne?
 
Kaybedenleri kazananlara çeviren, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren "mutluet.com.tr " şirketinin başındaki yakışıklı, zengin ve çapkın Mert'in hayatı dünyalar güzeli Ada'yı gördüğünde değişmeye çoktan başlamıştır bile. Tüm hayatını; tam bir kaybeden olarak yaşayan abisi Cengiz'in mutlu olmasına adayan Ada, bir türlü güvenemediği Mert'e karşı içinde "ilk" kez yaşadığı aşk duygusuna engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Ne Cengiz'in "Çapkın arkadaşı Mert'in kız kardeşine aşık olduğundan" haberi vardır ne de Ada'nın "Abisinin Mert'ten Çapkınlık dersleri aldığından". Henüz!

>