Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 39. bölüm fragman izle

Mucize+Doktor+39.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?+Mucize+Doktor+39.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+izle
ABONE OL

Mucize Doktor yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor bu akşam 38. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, Mucize Doktor 38. bölümde neler oldu? Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor bu akşam 38. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, Mucize Doktor 38. bölümde neler oldu? Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize doktor 39. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz..

39. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

38. BÖLÜM ÖZETİ
  
Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki krizinin eşiğine gelirler. Ali, Nazlı için değişmemenin yollarını aramaya başlar ve bu süreçte değer verdiği herkes ve her şey ondan uzaklaşır. Önce öfkeli bir hasta yakını Ali’yi istemez. Sonra Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz bebeği 48 saatliğine alıkoyar. Ve Adil, Ali’yi ihmal ederek vakasını kişiselleştiren Ferda’nın üstüne titrer. Gittikçe köşeye sıkışan ve köşeye sıkıştıkça da kendini daha çok zorlayan Ali’ninse aklında tek bir soru vardır: Hayat, Nazlı’nın dediği gibi bir seçim midir? Yoksa bazı şeyleri hayat bizim için mi seçer?

>