Misafir dizisi konusu ne? Misafir dizisi oyuncuları kimler?

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrolünde yer aldığı FOX TV'nin tanıtımları ile dikkatleri üzerine toplayan dizisi Misafir ilk bölümüyle bu akşam seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Misafir dizisi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Misafir+dizisi+konusu+ne?+Misafir+dizisi+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL
 
Misafir dizisi bu akşam FOX Tv ekranlarında başlıyor. Oasis dizisinden uyarlama olarak ekrana gelecek olan dizi tanıtım fragmanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 
 
Misafir dizisi konusu ne?
 
Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras'ın uyarladığı "Misafir"de; travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem'in (Buğra Gülsoy) umut dolu hikayesi konu alınacak.
 
Misafir dizisi oyuncuları kimler?
 
"Misafir"in oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor.
>