Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz kimdir? Aslıhan Gürbüz kaç yaşında?

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrolünde yer aldığı TRT 1'in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'na yeni oyuncu katılıyor. Diziye Ceylan karakteri ile sevilen oyuncu Aslıhan Gürbüz dahil oluyor. Aslıhan Gürbüz kimdir?

Masumlar+Apartman%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+Ceylan%E2%80%99%C4%B1+Asl%C4%B1han+G%C3%BCrb%C3%BCz+kimdir?+Asl%C4%B1han+G%C3%BCrb%C3%BCz+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
 
Masumlar Apartmanı dizisine Han'ın eski nişanlısı Ceylan olarak dahil olan Aslıhan Gürbüz, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda yer almıştır.
 
 
Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz kimdir? 
 
Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde fabrikada memur olan Eskişehir Seyitgazili Turgut Gürbüz'ün kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Ayhan adında bir kardeşi vardır.
 
5,5 yaşında ailesiyle beraber İstanbul'dan İnegöl'e taşınan oyuncu ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Meslek lisesinde bilgisayarlı muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun oldu.
 
Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Bir Bulut Olsam dizisiyle adını duyuran Gürbüz, Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı "Cazibe Abbasova"'yı canlandırdı.
 
Zeytin Tepesi dizisinde Deniz, Muhteşem Yüzyıl: Kösemde ise Halime Sultan karakterini canlandırdı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol karakterlerinden "Merve Aksak"'ı canlandırdı.
>