Masumlar Apartmanı 49. bölüm fragmanı

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı 23 Kasım Salı akşamı 48. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 49. bölüm fragmanı ise sevenleri tarafından merak konusu oldu.

Masumlar+Apartman%C4%B1+49.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL
Masumlar Apartmanı 23 Kasım Salı günü 48. bölümüyle ekrana geldi. Dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. 
 
Masumlar Apartmanı 49. Bölüm Fragman
 
Masumlar Apartmanı 49. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ualaşabilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti
 
Han, Ceylan’la karşılaşmanın etkisiyle altüst olmuşken gelen bir telefon onu gerçeklere döndürür. Yeni bir kriz sayesinde Ceylan’dan kurtulduğunu düşünür ancak işler beklediği gibi gitmez. Safiye, sokakta yapayalnız kalmanın dehşeti içindedir. Sonunda hiç beklemediği, tanıdık bir yüz yardımına yetişir. Safiye, Han’ın itirazlarına rağmen Ceylan’ı kahveye eve çağırır ve aklındakileri konuşur. Esat, Gülben ve Esra, Ceylan’ın sergisini gezerler. Safiye, Naci’yle arasına mesafe koymaya karar vermişken yaşanan bir gelişme, bu kararı uygulamasını engeller ve Safiye gecenin bir vakti kendini hiç beklemediği bir yerde bulur. Han ise olayların akışını değiştirecek bir adım atar.
>