Masumlar Apartmanı 48. bölüm fragmanı

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı 16 Kasım Salı akşamı 47. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 48. bölüm fragmanı ise sevenleri tarafından merak konusu oldu.

Masumlar+Apartman%C4%B1+48.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL
Masumlar Apartmanı 16 Kasım Salı günü 47. bölümüyle ekrana geldi. Dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. 
 
Masumlar Apartmanı 48. Bölüm Fragman
 
Masumlar Apartmanı 48. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ualaşabilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti
 
Ufuk’un kapıya gelişinin ardından Safiye, Han’ın Rüya’ya karşı korumacı tavrını sorgular. Yaşanan tartışma sırasında  Safiye’nin ağzından çıkan birtakım itiraflar Gülben’in kalbini daha da kırar ve evde iki kız kardeş arasında soğuk savaş başlar.
 
Kitapçının açılışı yaklaşırken Naci, Safiye’nin açılışa gelmeyecek oluşunun hüznü içindedir. Gülben, Esat’ı evliliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yaptığı bir şey Gülben’e ablasının geleceği için cesur bir adım attırır. Sonunda açılış gelir çatar. Naci, umutsuzca gözü kapıda Safiye’yi beklerken Han ise başka bir açılışa ve uzun zamandır ertelediği bir karşılaşmaya doğru yol almaktadır.
>