Masumlar Apartmanı 30. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Masumlar+Apartman%C4%B1+30.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm, 20 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 30. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Masumlar Apartmanı, 20 Nisan Salı akşamı 30. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle - https://www.trt1.com.tr/diziler/masumlar-apartmani
 
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 30. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor. Dizinin ilk 29 bölümü de Youtube sayfasından yayınlandı. Haberimizdeki Youtube linkinden izleyebilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Masumlar Apartmanı 30. Bölüm tekrarı TRT 1 yayın akışında bulunmuyor.
 
Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Özeti
 
Esra’nın başına gelenlerin ardından apartmandaki herkes farklı birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Safiye’nin aklındaki isim ise bir başkasıdır. Esat’ın yokluğuyla iyice endişeye kapılan Gülben’in odağı ise hiç beklenmedik birine kayar. Neriman, kendini tamamen kapatmışken Ege’nin yaptığı bir hamle işin seyrini değiştirir.  Bu sırada başka bir radyoyla görüşmeye giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir.  Han ise, her şeyin kontrolü dışında gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle karşı karşıya gelir.
>