Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Masumlar+Apartman%C4%B1+28.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm, 6 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 28. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Masumlar Apartmanı, 6 Nisan Salı akşamı 28. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle - https://www.trt1.com.tr/diziler/masumlar-apartmani
 
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 28. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor. Dizinin ilk 27 bölümü de Youtube sayfasından yayınlandı. Haberimizdeki Youtube linkinden izleyebilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Masumlar Apartmanı 28. Bölüm tekrarı TRT 1 yayın akışında bulunmuyor.
 
Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Özeti
 
İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.
 
>