Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

Masumlar+Apartman%C4%B1+16.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm, 29 Aralık Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 16. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Masumlar Apartmanı, 29 Aralık Salı akşamı 16. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle
 
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 16. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor. Dizinin ilk 15 bölümü de Youtube sayfasından yayınlandı. Haberimizdeki Youtube linkinden izleyebilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Masumlar Apartmanı 16. Bölüm tekrarı TRT 1 yayın akışında bulunmuyor.
 
Masumlar Apartmanı 16. Bölüm Özeti
 
Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.
 
Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar.
>